Upozornenie

Tento web sa Vám pravdepodobne nebude zobrazovať správne. Nový dizajn kníhkupectva alter ego využíva najmodernejšie technológie, ktoré nie sú podporované v starších verziách internetových prehliadačov.
Aktualizujte si, prosím, Váš internetový prehliadač!

×

Roundup Aktív 140 ml

Výrobca: Trebor

11,47 
Na sklade
Doba doručenia: 1 - 2 pracovné dni.
Popis produktu
Roundup je kvapalný koncentrát, ktorý je riediteľný vodou. Slúži na ničenie burín v záhradách, viniciach a ostatných zelených plochách. Je to neselektívny listový herbicid, ktorý má systémový účinok. Rastliny príjmajú tento herbicid výlučne listami, takže svojím asimilačným prúdením sa dostane až do koreňového systému. Herbicid nie je príjmaný koreňami ani semenami. Príznaky ničenia konkrétnej buriny sú viditeľné po 10 až 14 dňoch, kedy listy začnú žltnúť a vysychať (pri suchom a chladnom počasí môže pôsobenie byť videteľné po dlhšej dobe). Ak 3 hodiny po aplikácií prší, účinok herbicidu je zníženy. Na druhej strane, slnečné žiarenie zvyšuje účinok herbicidu.
Roundup Aktív je neselektívny herbicid, ktorý slúži k hubeniu buriny. Aktív je koncentrát s novým zložením. Aplikácia je rovnomernejšia a presnejšia vďaka optimálnej veľkosti postrekových kvapiek, čo následne urýchli postup herbicidu listovým pletivom buriny. To znamená, že distribúcia tohto herbicidu v burine je jednoduchšia a účinnejšia.


- účinná látka: Glyphosate 170g/l
- dávkovanie: 20-30ml do 1l vody na 100m postrekom na listy. Dávku zdvojnásobte ak sú buriny odolnejšie. Do nepoľnohospodárskej pôdy dávkujte 50-100ml a na zničenie drevín použite až 500ml do zásekov.
- upozornenie: neskladovať v kovových nádobach ani neaplikovať kovovým postrekovačom - v styku s kovom vytvára ľahko zápalný plyn. Zákaz manipulácie s ohňom.

- objem: 140ml
Rozbaliť popis
Parametre
Hmotnosť
1,50 kg
EAN kód
5411773159553
Číslo produktu
21791
Created by run.skHore