Upozornenie

Tento web sa Vám pravdepodobne nebude zobrazovať správne. Nový dizajn kníhkupectva alter ego využíva najmodernejšie technológie, ktoré nie sú podporované v starších verziách internetových prehliadačov.
Aktualizujte si, prosím, Váš internetový prehliadač!

×
Zámerom firmy FUKAJ, s.r.o. je ponúknuť každému nášmu zákazníkovi široký sortiment produktov, ktoré sú nenahraditeľnými pomocníkmi každej dielne alebo záhrady. Chceme sa stať Vašim spoľahlivým partnerom, ktorý Vám uľahčí každé Vše hobby na záhrade alebo v dielni.

S viacročnými skúsenosťami v obchode sme sa rozhodli priblížiť sa ku Vám, ako naším zákazníkom, so širokým sortimentom rôzneho náradia a nástrojov. Nájdete u nás produkty do dielne, záhrady, na stavbu, no aj do domácnosti. Môžete u nás kúpiť nástroje na stavbu do rôznych materiálov, hospodárske náradie rovnako ako veľké množstvo dekorácií na záhradu, no taktiež u nás nájdete veľké množstvo rôzneho elektronáradia a AKU náradia.

Všetky práce na záhrade alebo v dielni Vám chceme uľahčiť a to tak, že u nás nájdete naozaj široký a špecifický sortiment. Nemusíte chodiť po obchodoch a tráviť čas hľadaním po regáloch, jednoducho si vyhľadajte všetko čo potrebujete u nás na e-shope a my Vám to pošleme priamo až ku Vám domov.
Created by run.skHore