Upozornenie

Tento web sa Vám pravdepodobne nebude zobrazovať správne. Nový dizajn kníhkupectva alter ego využíva najmodernejšie technológie, ktoré nie sú podporované v starších verziách internetových prehliadačov.
Aktualizujte si, prosím, Váš internetový prehliadač!

×

Roundup EXPRES 6H 1,2l

Výrobca: Trebor

17,21 
Na sklade
Doba doručenia: 1 - 2 pracovné dni.
Popis produktu
Slúži na ničenie burín v záhradách, viniciach a ostatných zelených plochách. Je to neselektívny listový herbicid, ktorý má systémový účinok. Rastliny príjmajú tento herbicid výlučne listami, takže svojím asimilačným prúdením sa dostane až do koreňového systému. Herbicid nie je príjmaný koreňami ani semenami. Príznaky ničenia konkrétnej buriny sú viditeľné po 10 až 14 dňoch, kedy listy začnú žltnúť a vysychať (pri suchom a chladnom počasí môže pôsobenie byť videteľné po dlhšej dobe). Ak 3 hodiny po aplikácií prší, účinok herbicidu je zníženy. Na druhej strane, slnečné žiarenie zvyšuje účinok herbicidu.
Roundup Expres 6H je nová formulácia s veľmi rýchlym účinkom! Vizuálny efekt hubenia buriny je viditeľný už po 6 hodinách. Expres má rozstrekovač k okamžitému použitiu. Vďaka tomuto rozstrekovaču je manipulácia s herbicidom ľahká a bezpečná. Burinu hubí už od keroňov no zároveň nepôsobí na semená v pôde.


- účinná látka: Glyphosate 170g/l
- dávkovanie: Podľa potreby. Môže byť použitý okamžite bez nutnosti riedenia.
- upozornenie: neskladovať v kovových nádobach ani neaplikovať kovovým postrekovačom - v styku s kovom vytvára ľahko zápalný plyn. Zákaz manipulácie s ohňom.

- objem: 1,2l
Rozbaliť popis
Parametre
Hmotnosť
1,24 kg
EAN kód
5411773119410
Číslo produktu
21694
Created by run.skHore