Upozornenie

Tento web sa Vám pravdepodobne nebude zobrazovať správne. Nový dizajn kníhkupectva alter ego využíva najmodernejšie technológie, ktoré nie sú podporované v starších verziách internetových prehliadačov.
Aktualizujte si, prosím, Váš internetový prehliadač!

×

Postrekovač tlakový VENUS Super 1l

Výrobca: Trebor

16,61 
Na sklade
Doba doručenia: 1 - 2 pracovné dni.
Popis produktu
Tlakový postrekovač Venus Super je určený pre prácu v domácnosti (balkóny, terasy), na záhradách, v sadoch a v skleníkoch (kríky, stromy, záhony, trávnaté plochy). O-krúžky sú vyrobené z materiálu NBR Nitrilbutadien rubber - Perbunan s tepelnou odolnosťou O-krúžkov od -30°C do +100°C a krátkodobo až do +120°C. Mechanické vlastnosti O-krúžkov sú, že majú dobrú odolnosť voči oderu.
Odolnosť O-krúžkov: alifatické uhlovodíky (propán, bután, benzín, minerálne oleje a tuky, motorová nafta, topný olej, petrolej), rastlinné a živočíšne tuky a oleje tlakovej kvapaliny HFA, HFB, HFC stlačený vzduch zriedenej kyseliny a lúhy.
Postrekovač nie je odolný voči: palivá s vysokým obsahom aromatických uhlovodíkov ( super, benzol), chlorovaným uhlovodíkom (trichlorethilen), polárnym rozpúšťadlám (ketony, aceton), silným kyselinám brzdových kvapalín na báze glykolu ozonu, počasiu a stárnutiu.

- otocný o 360°
- poistný ventil
- regulovateľná kĺbová tryska
- mierka hladiny kvapaliny

- objem: 1l
Rozbaliť popis
Parametre
Hmotnosť
0,52 kg
EAN kód
5904447007965
Číslo produktu
21118
Created by run.skHore