Upozornenie

Tento web sa Vám pravdepodobne nebude zobrazovať správne. Nový dizajn kníhkupectva alter ego využíva najmodernejšie technológie, ktoré nie sú podporované v starších verziách internetových prehliadačov.
Aktualizujte si, prosím, Váš internetový prehliadač!

×

Fólia zakrývacia na maľovanie s páskou 33mx1800mm

Balenie obsahuje: 1 ks

Výrobca: Trebor

8,12 
Na sklade
Doba doručenia: 1 - 2 pracovné dni.
Popis produktu
Maliarska páska a fólia Easy Cover Universal je kombinácia ekologickej šetrnej fólie HDPE a mierne krepovej lepiacej papierovej pásky. Fólia slúži na maskovanie a zakrývanie veľkých plôch pri maliarských a omietacích prácach. Plochu zakryjete jednym kusom veľmi jednoducho a rýchlo. Páska je odolná voči disperzným lakom a sá sa ľahko odstrániť po krátkodobej aplikácií a to úplne bez stopy. Easy Cover prešla úspešným testovaním na všetkých štandardných vnútorných aplikáciach. Fólia umožňuje presné a bezpečné umiestňovanie na rovných povrchoch, ako napríklad podlahové lišty, rýmy okien, parapety a dvere. Reliéfne fólie bránia presakovaniu náteru do zakrytej plochy. Táto fólia Vám zabezprečí čistý výsledok náteru s rovnými okrajmi.
Materiál nosiča je jemný krepovaný papier a jeho celková hrúbka je 140µm, hrúbka maskovacieho zakrytia je 10µm, druh lepidla má prírodný kaučuk, priľnavosť na oceľ 3,4 N/cm, predĺženie pri pretrhnutí je 10% a sila pretrhnutia je 38 N/cm, je UV odolná 1 týždeň a materiál maskovacieho pokrytia je HDPE.
Fólia je vhodná pre citlivé povrchy, plne zachytáva farbu a tvorí ostré farebné prechody.
Rozbaliť popis
Parametre
Hmotnosť
0,57 kg
EAN kód
4042448874801
Číslo produktu
9224
Created by run.skHore